Torsd. 04.11.2010 Rigging kl.18-20 Tanja Kvalvik (J11) kl.18-20 Heidi Slettebø (J11) kl.18-20 Hilde Netland (J11)

AJOUR PR 4. NOVEMBER KL. 19

Fred. 05.11.2010 Lørd. 06.11.2010
Gjennomføre Gjennomføre
kl. 08-13 Hilde Netland (J 11) kl. 08 - 13 Linda Teig (J 12)
kl. 08-16 Tanja Kvalvik (J 11) kl. 08-13 Kjersti Heradstveit (J 11)
kl. 08-16 Borge Vestbø (J 11) kl. 08 - 14 Nordbotten (J 11)
kl. 08-14 Mette Skadberg (J 11) kl. 08 - 14 Nordbotten (J 11)
kl. 08-11.30 Monica Gravdal (J 13) kl. 08 - 14 Føyen (J 11)
kl. 08-14 Line Rød (J 15) kl. 08 - 14 Tonje Løland (J 13)
kl. 08-16 Kirsti Englien (J 13) kl. 08 - 14 Jøel Moi
kl. 08-1330 Arve Svarstad (J12) kl. 08 - 14  Margunn Vatne (J 13)
kl. 08-16 Beate Byberg (Spar) kl. 08 - 12 Line Rød (J 15)
kl. 08-16 Erling Grønning (J 12) kl. 08-16 Gunnar Aase (G12)
kl. 08-16 kl. 11 - 14 Bjørg Foldøy (J 13)
kl. 08-16 kl. 08-18 Tore Vikingstad (J 11)
kl. 08-16 kl. 08-18 Anne Tjora (J 11)
kl. 09-15 Wenche Frafjord (J 12) kl. 08 - 18 Skadberg (J 11)
kl. 09-15 Marianne Borsheim (J 12) kl. 08 - 18 Skadberg (J 11)
kl. 15-22 Asbjørn Frafjord (J 12) kl. 10 - 14 Svanhild Stava (J 11)
kl. 1630 - 19 Irmelin Sangholt (J 11) kl. 10 - 18 Elisabeth Bjerkebæk (J11)
kl. 1630 - 19 Irmelin Sangholt (J 11) kl. 1230 - 18 Hilde Granfelt (J12)
kl. 1630 - 22 Tore Vikingstad (J 12) kl. 1230 - 18 Charlie Granfelt (J12)
kl. 17-20 Heidi Slettebø (J 11) kl. 1230 - 18 Ingeborg Ottøy (J 12)
kl. 19-22 Elisabeth Bjerkebæk (J 11) kl. 1230 - 18 Ingeborg Ottøy (J 12)
kl. 19-22 Irmelin Sangholt (J 11) kl. 1230 - 18 Geir Ulriksen (J 12)
kl. 16-22 Liv Cappelen (J 13) kl. 14-18 Hans Bjarne Solheim (G 12)
kl. 17-22 Kirsti Løschbrandt (J 13) kl. 14-18 Thor Arne Dybdahl (G 11)
kl. 16-1930 Anne Hilde Tjora (G 13) kl. 14-18 Deanna Kinnari (G 11)
kl. 16-22 Bernt Grønning (G 13)
kl. 16-22
kl. 16-22
kl. 16-22
kl. 16-22
" />

Dugnadsliste PWC

Torsd. 04.11.2010
Rigging
kl.18-20 Tanja Kvalvik (J11)
kl.18-20 Heidi Slettebø (J11)
kl.18-20 Hilde Netland (J11)

AJOUR PR 4. NOVEMBER KL. 19

Fred. 05.11.2010 Lørd. 06.11.2010
Gjennomføre Gjennomføre
kl. 08-13 Hilde Netland (J 11) kl. 08 – 13 Linda Teig (J 12)
kl. 08-16 Tanja Kvalvik (J 11) kl. 08-13 Kjersti Heradstveit (J 11)
kl. 08-16 Borge Vestbø (J 11) kl. 08 – 14 Nordbotten (J 11)
kl. 08-14 Mette Skadberg (J 11) kl. 08 – 14 Nordbotten (J 11)
kl. 08-11.30 Monica Gravdal (J 13) kl. 08 – 14 Føyen (J 11)
kl. 08-14 Line Rød (J 15) kl. 08 – 14 Tonje Løland (J 13)
kl. 08-16 Kirsti Englien (J 13) kl. 08 – 14 Jøel Moi
kl. 08-1330 Arve Svarstad (J12) kl. 08 – 14  Margunn Vatne (J 13)
kl. 08-16 Beate Byberg (Spar) kl. 08 – 12 Line Rød (J 15)
kl. 08-16 Erling Grønning (J 12) kl. 08-16 Gunnar Aase (G12)
kl. 08-16 kl. 11 – 14 Bjørg Foldøy (J 13)
kl. 08-16 kl. 08-18 Tore Vikingstad (J 11)
kl. 08-16 kl. 08-18 Anne Tjora (J 11)
kl. 09-15 Wenche Frafjord (J 12) kl. 08 – 18 Skadberg (J 11)
kl. 09-15 Marianne Borsheim (J 12) kl. 08 – 18 Skadberg (J 11)
kl. 15-22 Asbjørn Frafjord (J 12) kl. 10 – 14 Svanhild Stava (J 11)
kl. 1630 – 19 Irmelin Sangholt (J 11) kl. 10 – 18 Elisabeth Bjerkebæk (J11)
kl. 1630 – 19 Irmelin Sangholt (J 11) kl. 1230 – 18 Hilde Granfelt (J12)
kl. 1630 – 22 Tore Vikingstad (J 12) kl. 1230 – 18 Charlie Granfelt (J12)
kl. 17-20 Heidi Slettebø (J 11) kl. 1230 – 18 Ingeborg Ottøy (J 12)
kl. 19-22 Elisabeth Bjerkebæk (J 11) kl. 1230 – 18 Ingeborg Ottøy (J 12)
kl. 19-22 Irmelin Sangholt (J 11) kl. 1230 – 18 Geir Ulriksen (J 12)
kl. 16-22 Liv Cappelen (J 13) kl. 14-18 Hans Bjarne Solheim (G 12)
kl. 17-22 Kirsti Løschbrandt (J 13) kl. 14-18 Thor Arne Dybdahl (G 11)
kl. 16-1930 Anne Hilde Tjora (G 13) kl. 14-18 Deanna Kinnari (G 11)
kl. 16-22 Bernt Grønning (G 13)
kl. 16-22
kl. 16-22
kl. 16-22
kl. 16-22
Skrevet av NTH